Retea distributie

Cu o larga retea de distributie, Profelis asigura materiale si produse pentru companii din 18 judete ale Romaniei, majoritatea regasindu-se in centrul si in nordul tarii.

Reteaua de depozite si puncte de lucru ne permite sa livram rapid materiale catre partenerii nostri si sa fim prezenti chiar si in zone mai greu accesibile.

 

Punctele de lucru ale Profelis sunt urmatoarele:

Sibiu:
str. Turda, nr. 15
Telefon: 0269.202.110
Fax: 0269.229.630
Contact: Nicu Vladoiu
Telefon: 0751 111 589
E-mail: nicu.vladoiu@profelis.ro
Arie de acoperire: Sibiu
Brasov:
Bulevardul Grivitei Nr.1/T2
Program: Luni – Vineri, 8 – 17
Contact: Samuel Stetco
Telefon: 0746 026 009
E-mail: samuel.stetco@profelis.ro
Arie de acoperire: Brașov, Covasna, Prahova
Cluj-Napoca:
Contact: Delia Turei
Telefon: 0742 107 355
E-mail: delia.turei@profelis.ro
Arie de acoperire: Cluj, Salaj, Satu-Mare, Maramures, Bistrita Nasaud, Suceava
Deva:
Deva, Calea Zarandului 150 A
Program: L – V: 8-17
Contact: Robert Cugerean
Telefon: 0743 175 072
E-mail: robert.cugerean@profelis.ro
Arie de acoperire: Alba, Hunedoara
Targu-Mures:
Str. Depozitelor nr. 45-47
Program: L – V: 8-17
Contact: Emil Silaghi 
Telefon: 0752.043.037
E-mail: emil.silaghi@profelis.ro
Arie de acoperire: Mureș, Harghita
Ramnicu-Valcea:
Contact: Andrei Stoicea
Teefon: 0729 660 005
E-mail: andrei.stoicea@profelis.ro
Arie de acoperire: Vâlcea, Gorj, Argeș, Olt