Contact

Sediul Administrativ: str. Turda, nr. 15, Sibiu, 550052

Telefon: 0269 202 110  •  Fax: 0269 229 630  •  Email: office@profelis.ro

Lista completa a punctelor de lucru:

Sibiu: str. Turda, nr. 15

Contact: Nicu Vladoiu
Telefon: 0751 111 589
E-mail: nicu.vladoiu@profelis.ro
Arie de acoperire: Sibiu

BrasovCalea Feldioarei, nr. 99

Contact: Samuel Stetco
Telefon: 0746 026 009
E-mail: samuel.stetco@profelis.ro
Arie de acoperire: Brașov, Covasna, Prahova

Cluj-Napoca: Str. Traian Vuia, nr. 140

Contact: Delia Turei
Telefon: 0742 107 355
E-mail: delia.turei@profelis.ro
Arie de acoperire: Cluj, Salaj, Satu-Mare, Maramures, Bistrita Nasaud, Suceava

Deva: Loc. Sântandrei, Str. Principală

Contact: Robert Cugerean
Telefon: 0743 175 072
E-mail: robert.cugerean@profelis.ro
Arie de acoperire: Alba, Hunedoara

Ramnicu-Valcea: Str. Parcului Industrial nr. 2

Contact: Andrei Stoicea
Telefon: 0729 660 005
E-mail: andrei.stoicea@profelis.ro
Arie de acoperire: Vâlcea, Gorj, Argeș, Olt

Targu-Mures: Str. Depozitelor, nr. 45-47

Contact: Marius Marin 
Telefon: 0725 609 305
E-mail: marius.marin@profelis.ro
Arie de acoperire: Mureș, Harghita